Ambition Porto

Jest 6 produktów.

Jeśli poszukują Państwo wyjątkowo eleganckiego serwisu obiadowego lub też kawowego, polecamy zestawy Ambition Porto, które doceniło nie tylko wiele pań domu, ale również wielu właścicieli znanych restauracji. Dzięki nim śniadanie w gronie przyjaciół, spotkanie biznesowe, romantyczna kolacja, a nawet zwykły, rodzinny obiad mogą przebiec w uroczystym nastroju. Nasza porcelana cechuje się nie tylko doskonałymi walorami estetycznymi, ale jest również niezwykle praktyczna, ponieważ jest odporna na działanie mikrofalówki i zmywarki do naczyń.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi przepiękne, utrzymane w delikatnym, kremowym kolorze, 18-częściowe serwisy obiadowe na sześć osób oraz 36-częściowe i 42-częściowe serwisy obiadowe Ambition Porto na dwanaście osób. W ich skład wchodzą - oprócz talerzy głębokich, obiadowych i deserowych – także półmiski, salaterka i waza. Polecamy także stylowe serwisy kawowe, w skład których – oprócz filiżanek i spodków – może wchodzić również dzbanek z pokrywką, mlecznik oraz cukiernica z pokrywką.

Serwisy Ambition Porto – spełnij swoje marzenie o idealnie nakrytym stole!

Nasza porcelana typu durable (wzmacniana) została wykonana z najwyższej klasy materiałów, dzięki czemu jest bardziej odporna na uszkodzenia czy stłuczenia i może służyć swoim właścicielom przez wiele lat. Zdecydowaną zaletę serwisów Ambition Porto stanowi też ich neutralny, kremowy kolor, który będzie idealnie współgrał z różnymi nakryciami stołów, jak również z wieloma wystrojami wnętrz. Dzięki nim przygotowany do śniadania czy obiadu stół może prezentować się wyjątkowo atrakcyjnie.