Chodzież MariaPaula

Jest 55 produktów.

Kolekcja porcelany Ćmielów MariaPaula to linia klasyczna i niezwykle elegancka. Pochodzi z fabryki z tradycjami, od lat wytwarzającej piękne produkty najwyższej jakości. Każdy element kolekcji Maria-Paula został wykonany precyzyjnie, z dbałością nawet o najmniejszy szczegół, przez doświadczonych i biegłych w swoim fachu projektantów.
Serwisy obiadowe i obiadowo–kawowe Ćmielów Maria Paula to ekskluzywne produkty, które mogą zdobić również Twoją jadalnię.

Pokazuje 1 - 36 z 55 elementów

Elegancka, klasyczna porcelana o tradycyjnej, lecz wysmakowanej formie. Porcelanowe naczynia z tej serii można spotkać na stołach wielu wytwornych domów i znakomitych restauracji. Są bardzo lubiane i popularne ze względu na swoją klasyczną, subtelną i elegancką formę a także kolor porcelany.
W tej kolekcji można znaleźć serwisy w tradycyjnym kolorze białym, a także serwis obiadowy MariaPaula AGAPANTUS, którego elementy zdobione są delikatnym, kwiatowym wzorem w kolorze szarym oraz zestaw MariaPaula ZŁOTA LINIA dekorowany eleganckim, złotym paskiem.

Ćmielów MariaPaula - Porcelana trwała i praktyczna, z nutką romantyzmu

Zestawy obiadowe i obiadowo–kawowe Ćmielów MariaPaula są doskonałe jako oprawa radosnych chwil spędzonych z najbliższymi, a także rodzinnych uroczystości i przyjęć. Naczynia w kolorze białym doskonale wpiszą się w każdą aranżację stołu.
Uniwersalność porcelany sprawia, że zmyślne detale prezentowanego fasonu pięknie się eksponują. Porcelana MariaPaula jest również bardzo trwała. Dzięki użyciu do jej wykonania materiałów najwyższej jakości będzie służyć przez wiele lat.