Lubiana Maria

Jest 17 produktów.

Poranna herbata czy poobiednia kawa to wspaniałe chwile, kiedy można zatrzymać się na chwilę i odpocząć lub spędzić czas z bliskimi. Kiedy napój zostanie podany w porcelanie Lubiana Maria, kwintesencja dobrego smaku jest gwarantowana. Wspaniała klasyczna biel i kształt zestawu sprawiają, że każdy obiad lub spotkanie przy kawie czy herbacie jest idealne. Oferujemy zestawy, które składają się od kilkunastu aż do 148 części. Naszą porcelanę można więc kupić zarówno do domu, jak i do restauracji. Jej piękno sprawdzi się w każdej sytuacji.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

Lubiana Maria to okrągła porcelana najwyższej jakości. Jest bardzo trwała i odporna na uszkodzenia i wyszczerbienia (delikatnie pogrubione brzegi). Można ją myć w zmywarce, a także podgrzewać w mikrofalówce bez obaw, że ulegnie uszkodzeniu. Jej niepowtarzalny, subtelny i klasyczny okrągły kształt sprawdzi się na każdym stole i przy każdej okazji. Nasza porcelana cechuje się znakomitą jakością i niewygórowaną ceną. Delikatne przetłoczenia na bokach znakomicie współgrają z wyglądem talerzy oraz przywołują wspomnienia z dzieciństwa.

Lubiana Maria - Nie tylko zestaw kawowy

Lubiana Maria to nie tylko zestaw kawowy. Jeżeli pokochałeś ten styl mamy dla Ciebie również zestaw obiadowy oraz obiadowo-kawowy z tej samej serii. Każdy z nich został wykonany z zachowaniem tradycji produkcji porcelany, dzięki czemu naczynia wchodzące w ich skład są piękne i wyjątkowe. Posiłek podany w takiej oprawie nabierze zupełnie innego wymiaru oraz smaku, a serwowane napoje będą jeszcze bardziej esencjonalne.