Hurtownia Porcelany „Żabka” - obsługujemy wysyłkowo całą Polskę!

Wysyłamy również do krajów UE!

Zajmujemy się hurtową i detaliczną sprzedażą porcelany, sztućców, garnków i szkła z wiodących fabryk krajowych i zagranicznych. Zaopatrujemy restauracje, sklepy AGD, hotele jak również detalicznych odbiorców – głównie za pośrednictwem sprzedaży wysyłkowej i e-handlu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo porcelanę z wszystkich wiodących fabryk polskich:

  • Porcelana Chodzież i Ćmielów
  • Lubiana
  • Wałbrzych (Kristoff-Wawel)
  • Karolina
  • oraz porcelanę importowaną z krajów Unii Europejskiej i dalekiego wschodu

Współpracujemy także z wiodącymi polskimi importerami porcelany – firmą DUO, Veroni i Tadar.

Oprócz porcelany, specjalizujemy się w markowych sztućcach znanej firmy GERLACH, niemieckiej WFM, holenderskiej Amefa, włoskiej Salvinelli i francuskiej Lebrun.
Garnki to również firma Gerlach, polska fabryka Olkusz jak również garnki importowane ze stali nierdzewnej cenionych marek np. SSW.
Asortyment szkła, który posiadamy to produkty najwyższej jakości niemieckiej huty szkła Stolzle i polskiej Krosno.

Większość z powyższych marek i firm obsługujemy oczywiście jako Autoryzowany Przedstawiciel gwarantując najwyższą jakość obsługi i najniższe ceny.

Naszą ofertę handlową kierujemy zarówno do klientów detalicznych jak również dużego grona tzw. HoReCa czyli hoteli, restauracji, cateringu i innych punktów gastronomicznych – zapewniając najniższe ceny i błyskawiczny czas realizacji przesyłki.

Ponad 99% towarów mamy na własnym, dużym magazynie w Pile (widoczny na zdjęciach) – klient nie czeka u nas na towar dniami i tygodniami.
Towar dostarczamy za pośrednictwem firm kurierskich w ciągu 24h, czyli następnego dnia roboczego po złożeniu zamówienia.

Nasze produkty można zobaczyć osobiście w sklepie detalicznym w siedzibie firmy jak również w naszej wzorcowni.
Do zakupów zapraszamy w sklepie internetowym www.hurtowniaporcelany.pl jak również na portalu allegro.pl, na którym prowadzimy od wielu lat oficjalny sklep Żabka Hurtownia Porcelany. Zamówienia oczywiście można również złożyć telefonicznie bądź e-mailem – do czego zapraszamy.

Oferujemy wysokiej jakości produkty na każdą kieszeń i zaspokajające każde gusta. Z dostawą w ciągu 24 godzin!

Obojętnie czy poszukujecie Państwo serwisu porcelanowego, markowych sztućców czy talerzy do restauracji – znajdziecie je u nas – szybko i w najlepszej cenie!

Dzięki naszym staraniom i zaangażowaniu, w 2012 r zostaliśmy oficjalnym i wyłącznym importerem na Polskę markowej niemieckiej porcelany ELIH.
Serwisy porcelanowe marki ELIH zdobyły duże i niesłabnące zainteresowanie wśród naszych klientów oferując porcelanę od klasycznej na każda kieszeń poprzez wzmacnianą Durable i wyszukaną porcelanę kostną dla najbardziej wymagających klientów. Więcej na stronie www.elih.pl

Dane adresowe sklepu:

ŻABKA Hurtownia Porcelany
Monika Fluder
ul. Wapienna 30
64-920 Piła
tel. +48 500 102 505
tel. +48 500 241 709
sklep@hurtowniaporcelany.pl
www.zabka.pila.pl
www.hurtowniaporcelany.pl

Konto bankowe ALIOR BANK
73 2490 0005 0000 4500 2940 2286
Konto bankowe ING
67 1050 1520 1000 0097 0353 1682

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zespół Żabka Hurtownia Porcelany

Hurtownia Porcelany Żabka