Lubiana Boss 6630V Zielony - Ręcznie Malowany - nawiązuje do natury, wprowadza spokój i harmonię na Twoim stole.

Jest 22 produktów.

Linia porcelany ręcznie malowanej Lubiana Boss w kolorze Zielonym (symbol 6630V) zachwyca delikatnymi odcieniami zieleni, które nadają naczyniom wyjątkowej elegancji. Ręcznie malowane detale dodają każdemu elementowi unikalnego charakteru.
Popularny i użytkowy kształt okrągłych talerzy zastosowanych w tej serii zadowoli wszystkich miłośników nowoczesnego wystroju domu i piękna użytkowych przedmiotów.

Każdy element tej linii jest starannie ręcznie malowany wewnątrz talerzy i na zewnętrznej stronie kubków lub filiżanek.
Naczynia wykonane są z najwyższej jakości porcelany, charakteryzują się trwałością i wytrzymałością, co sprawia że będą służyć przez wiele lat. Możliwość mycia w zmywarce i podgrzewania w mikrofalówce zapewnia wygodę w codziennym użytkowaniu.

Kolor Zielony (o symbolu 6630V) nawiązujący do natury, wprowadza spokój i harmonię na Twoim stole. Emanuje urokiem delikatnych odcieni zieleni, które nadają naczyniom niepowtarzalnego wdzięku.
Ten świeży i harmonijny zielony kolor wprowadza do Twojego stołu odrobinę natury i spokoju.
Ręcznie malowane naczynia prezentują subtelną paletę zielonych tonów, od świeżej mięty po głęboki szmaragd, nadając każdemu elementowi unikatowego charakteru.

Ta linia naczyń to doskonały wybór zarówno dla domu, jak i prestiżowych restauracji.
Bez względu na liczbę osób, dla których potrzebujesz serwisu, Lubiana Boss w zielonym odcieniu oferuje różne opcje, zarówno dla 6, 12 i więcej osób, zarówno obiadowe, jak i kawowe zestawy naczyń.
Pozwól sobie na rozkoszowanie się pięknem i funkcjonalnością tych ręcznie malowanych naczyń, które podkreślą wyjątkowość Twoich spotkań i przyjęć.

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

Wykonane z najwyższej jakości porcelany, naczynia z linii Lubiana Boss w kolorze Zielonym 6630V są nie tylko piękne, ale także niezwykle trwałe i odporne na codzienne użytkowanie.
To doskonały wybór dla tych, którzy pragną nadać stołowi modny charakter. Ręcznie malowane naczynia emanują nowoczesnością i charakteryzują się delikatnym, spokojnym odcieniem zielonego koloru.

Kolory są ręcznie malowane na talerzach i filiżankach, a następnie każde naczynie jest pokryte dodatkową warstwą szkliwa. Dlatego nadają się bez problemu do mycia w zmywarce i podgrzewania w kuchence mikrofalowej.

Salaterki i talerze tworzone w okrągłych kształtach, charakteryzują się odpowiednią pojemnością i wielkością naczyń, a kontrast malowanego koloru do białej podstawy talerza stworzy na stole modne zestawienie.