Bogucice linia Julia kolor Gold

Jest 16 produktów.

Ten wariant zdobień serii klasycznych naczyń urzeka dyskretną elegancją. Dzięki temu fason Julia Gold z wytwórni Bogucice doskonale nadaje się do eleganckiego nakrycia stołu na różne okazje. W domowych warunkach to doskonały pomysł na stworzenie jeszcze bardziej uroczystego nastroju podczas rodzinnych świąt i innych wyjątkowych okoliczności.

Dyskretny złoty szlaczek w geometrycznym stylu na brzegach talerzy, filiżanek i dzbanuszków tworzy atrakcyjne wzornictwo, pasujące nawet do niedużych wnętrz. Klasyczne inspiracje, oparte są na pięknie i prostocie. Dzięki niemu można przenieść ponadczasową estetykę do domowych pieleszy. Klasycznie nakryty stół z imponującym serwisem ze złoceniami sprawi, że wspólnie z gośćmi oraz bliskimi poczujesz się wyjątkowo i odświętnie.

Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

Przy okazji mamy do czynienia z solidną porcelaną, która – odpowiednio pielęgnowana – przetrwa kilka pokoleń. Odporna na pękanie, wyszczerbianie i matowienie będzie wyglądać nieskazitelnie po wielu rodzinnych biesiadach. Można ją używać bez obaw w zmywarkach.