BOHEMIA Anser - czeskie huty szkla kryształowego. Nowoczesne kieliszki na smukłej nóżce.

Jest 6 produktów.

Klasyczne kieliszki w wysmakowanej formie to najlepsza charakterystyka kolekcji Anser, która niejednemu nakryciu może dodać wyjątkowego blasku.
Ponadczasowy kryształ - specjalność renomowanego producenta, jakim jest czeska huta Crystalite BOHEMIA – tworzy serię kieliszków w każdym rodzaju: przeznaczone do białego i czerwonego wina, szampana, likierów czy koniaku.
Szlachetny połysk kryształu z cienkiego szkła gwarantuje, że ustawiony przy eleganckim serwisie szklany komplet umożliwi przygotowanie naprawdę wyjątkowych nakryć.

Kieliszki Anser łączy wyjątkowy kształt, który charakteryzuje jedynie naprawdę designerskie i modne linie. Właściwości czeskiego kryształu dodają mu nieco ciemniejszy wygląd z lekko opalizującym efektem. Efektowne naczynia na smukłych stopkach zadowolą smakoszów i znawców trunków.
Po produkty z tej kolekcji chętnie sięgają również wszyscy, którzy dbają o wytworne nakrycia podczas domowych, rodzinnych uroczystości.

W obu przypadkach szlachetne szklane naczynia wniosą do każdego wnętrza zauważalną dawkę elegancji.

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Jeśli chodzi o przezroczyste naczynia, nie ma bardziej odpornych na uszkodzenia niż wykonane z kryształu.
Propozycje z BOHEMII zawsze cieszą się wyjątkowym zainteresowaniem - ze względu na solidne wykonanie i trwałość w codziennym użytkowaniu.
Niezależnie od kształtu, kolekcja Anser ma do zaoferowania użytkownikom także funkcjonalność i niekłopotliwe mycie – te piękne kieliszki bez problemu można umieścić w zmywarce.