CHODZIEŻ Kamelia C000 - 12 Talerzy obiadowych 24 cm

EAN: 5903353215907

Ilość sprzedanych: 61

12 Talerzy obiadowych (płaskich) 24 cm
Produkcja CHODZIEŻ model KAMELIA C000
Biała, niedekorowana porcelana z reliefami
Nadają się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.7
na podstawie 
21
opinii

192,00 zł

 

Opis

CHODZIEŻ Kamelia - 12 Talerzy obiadowych (płaskich, do drugiego dania) o średnicy 24 cm

Chodzież - polska, markowa porcelana.

Zgodnie z nazwą, która nawiązuje do starożytnych tradycji sztuki użytkowej, talerze Kamelia Biała C000 (dawniej 1000) swą okrągła formą przypominają klasyczne dzieło jubilera. Nieregularne krawędzie, które kryją w sobie delikatne reliefy z motywem florystycznym odpowiadają za ostateczny efekt subtelnej elegancji.
Tym bardziej, że naczynia nie zostały ozdobione w żaden inny sposób, a czysta biel w dowolnej tonacji kolorystycznej zawsze stworzy wykwintną propozycję nakrycia stołu, którą można połączyć z różnymi stylami i kolorystyką.

Zestaw 12 talerzy do obiadu stworzonych przez projektantów firmy Chodzież to rozsądna opcja, dzięki której nawet większa ilość gości przy stole otrzyma identyczne, dopasowane talerze.
Można w ten sposób powiększyć serwis lub uzyskać poręczny komplet dużych talerzy na rozmaite okazje.

Użytkownicy twierdzą, że obecnie produkowana porcelana jest dużo przyjaźniejsza w użyciu bez konieczności ręcznego mycia i skrupulatnego wycierania. Talerze oczywiście nadają się do mycia w zmywarce i podgrzewania posiłków w kuchence mikrofalowej.


Tutaj kupujesz:
12 x talerz obiadowy (płaski, do drugiego dania) o średnicy 24 cm
Biała porcelana, niedekorowana. Uniwersalna - pasuje do każdego wnętrza i wystroju stołu

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Chodzież to polska fabryka porcelany z ponad 160-letnim doświadczeniem w produkcji naczyń i serwisów porcelanowych. Poszanowanie dla tradycji widoczne jest między innymi w klasycznym wzornictwie i eleganckim charakterze porcelany.

Naczynia, jakie znaleźć możecie Państwo w ofercie polskiego producenta, goszczą w wielu wykwintnych restauracjach, podnosząc estetykę serwowanych dań.
Dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym, większość z asortymentu nadaje się do mycia w zmywarkach, co jednocześnie podnosi ich walory użytkowe.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.