CHODZIEŻ Kamelia C000 - 6 Talerzy obiadowych 24 cm

EAN: 5903353215907

Ilość sprzedanych: 52

6 Talerzy obiadowych (płaskich) 24 cm
Produkcja CHODZIEŻ model KAMELIA C000
Biała, niedekorowana porcelana z reliefami
Nadają się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.3
na podstawie 
13
opinii

96,00 zł

 

Opis

CHODZIEŻ Kamelia - 6 Talerzy obiadowych (płaskich, do drugiego dania) o średnicy 24 cm

Chodzież - polska, markowa porcelana.

Koncept białej porcelany o okrągłym kształcie i roślinnym motywie na brzegach, znany jest odkąd zaczęto wyrabiać takie naczynia. Jednak linia produktów Kamelia Biała C000 (dawniej 1000) za które odpowiedzialna jest wielkopolska fabryka Chodzież, tworzy współczesną wariacje na dawny, romantyczny temat.
Lekko wytłoczone reliefy sięgające brzegu talerzy, pasują do większości koncepcji wytwornego nakrycia stołu.

Sześć talerzy obiadowych może utworzyć mały zestaw o wysokich walorach estetycznych i praktycznych jednocześnie. Średnica 24 cm i spora powierzchnia użytkowa sprawiają, że to doskonały wybór do codziennego użytku w kuchni.

Komplet talerzy o wyjątkowych walorach estetycznych może posłużyć także jako podstawowe wyposażenie kuchni. Codzienne posiłki na eleganckich nakryciach wzmacniają rangę rodzinnego spotkania przy stole. Można je myć w zmywarce, a wyjęte stamtąd i ustawione w zwykłej kuchennej szufladzie z naczyniami mogą nam służyć regularnie, przy okazji ciesząc oko nieskazitelną bielą i delikatnością.


Tutaj kupujesz:
6 x talerz obiadowy (płaski, do drugiego dania) o średnicy 24 cm
Biała porcelana, niedekorowana. Uniwersalna - pasuje do każdego wnętrza i wystroju stołu

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Fabryka naczyń porcelanowych Chodzież specjalizuje się w wyrobach eleganckich, o dostojnym charakterze. Porcelana polskiej marki zdobi stoły w wielu cenionych restauracjach, co jest gwarancją jej wytrzymałości i wysokiej estetyki wykonania.

Serwisy tej firmy są często wybierane jako zastawa stołowa podczas uroczystości rodzinnych, oraz w formie prezentu dla najbliższych. Klasyczne wzornictwo jest cechą charakterystyczną wyrobów tego polskiego producenta.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.