ĆMIELÓW Yvonne E606 - 12 bulionówek 350 ml ze spodkiem

EAN: 5907710027479

Ilość sprzedanych: 51

12 bulionówek 350 ml ze spodkiem
Produkcja polska fabryka ĆMIELÓW model YVONNE E606
Biała porcelana - dekorowana srebrną linią
Nadaje się do zmywarki

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
22
opinii

660,00 zł

 

Opis

ĆMIELÓW YVONNE E606 - 12 bulionówek o pojemności 350 ml ze spodkami

Ćmielów - polska fabryka porcelany Premium

Linia Yvonne E606 to klasyczna, lecz zdecydowanie niebanalna propozycja dla każdej osoby zakochanej w pięknych kompletach naczyń porcelanowych. Jest to linia znanej polskiej firmy Ćmielów. W jej ofercie można znaleźć wiele nowoczesnych rozwiązań, ponadto zawsze stara się ona nadążać za wciąż zmieniającą się modą, dostosować się do panujących obecnie trendów i odpowiadać na zapotrzebowanie klientów.

Przedstawiany zestaw składa się z 12 bulionówek o pojemności 350 ml. Do każdego naczynia dołączany jest spodek. Komplet wyróżnia się na tle innych swoim nietuzinkowym wzornictwem. Na mlecznobiałej porcelanie znajdują się bowiem delikatne, srebrne linie, które tylko pozornie są ułożone chaotycznie. Łączą się w idealną całość, w której każdy szczegół został dokładnie przemyślany.

Atrakcyjny wygląd z całą pewnością pozwoli na godne przyjęcie każdego gościa i użycie bulionówek podczas wielu okazji. Co więcej, ten porcelanowy komplet jest wyjątkowo funkcjonalny. Można go bowiem myć w zmywarce i nie trzeba obawiać się o jakiekolwiek mechaniczne uszkodzenia.Tutaj kupujesz: 12 bulionówek o pojemności 350 ml ze spodkiem 15,7 cm


Porcelana nadaje się do zmywarki


  

Producent

Polska fabryka porcelany Ćmielów od wielu lat produkuje swoje wyroby w zgodzie z tradycyjnymi metodami. Zdobienia na porcelanie dekorowanej wykonywane są ręcznie, przez doświadczonych artystów. Dzięki temu naczynia zaskakują precyzją wykonania i trwałością naniesionych malunków.

Producent, widząc ogromną przewagę tradycyjnych metod stawia na pracę doświadczonych rzemieślników i zespołu fachowców. Porcelana dekorowana najwyższej jakości zdobi stoły i podnosi walory estetyczne serwowanych specjałów.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.