Kategorie

Lista produktów producenta: Elih

Elih to niemiecka firma, która przy produkcji serwisów porcelanowych inspiruje się tradycją oraz wykorzystuje w swoich wyrobach surowce które pochodzą od znanych i cenionych producentów. Dzięki temu porcelana jest trwała i najwyższej jakości. Porcelana Elih stanowi też dekorację nowoczesnego wnętrza dzięki współpracy ze znanym biurem projektowym Sandry Fröhlich, które tworzy niepowtarzalne i modne wzory i dekoracje.

Pokazuje 1 - 36 z 97 elementów

Oprócz wzornictwa, porcelana Elih charakteryzuje się modnym kształtem. Wykonanie na bazie kwadratu z zaokrąglonymi brzegami i połączenie tego z owalnym kształtem miseczki czy też filiżanki, daje niesamowity efekt. Dlatego też śmiało można stwierdzić, że naczynia tej firmy to nowoczesność w tradycyjnym wydaniu. Oprócz tego porcelana jest bardzo wygodna w użytkowaniu i trwała. Cechuje ją odporność na uszkodzenia i zarysowania. Nie straszna jej również zmywarka czy kuchenka mikrofalowa.


Ogromny wybór


Popularne odcienie szarości na naczyniach? Dlaczego nie ! Elih w swojej ofercie posiada między innymi serwisy obiadowo - kawowe wykonane w bieli z czarnym wzorem. Nieregularne kreski, jakby pociągnięte pędzlem to sztuka sama w sobie. Innym przykładem wzornictwa firmy są dekoracje kwiatowe w różnej odsłonie i o różnej fakturze. Począwszy od zimnych kolorów po ciepłe które zdobią talerze w niesamowity sposób.


Elih posiada w swojej ofercie nie tylko wiele linii porcelany i dekoracji ale również wiele możliwości w zakresie ilości elementów zastawy - wybór zależy wyłącznie od Twoich potrzeb. Ponieważ jest to porcelana bardzo uniwersalna znakomicie sprawdza się nie tylko w domu, ale również jest bardzo chętnie kupowana przez restauracje i hotele. Zarówno elegancja jak i atracyjna cena sprawiają że zainteresowanie tą porcelanę jest tak duże.


Elih - Postaw na najwyższą jakość


Porcelana firmy Elih to jedna z najciekawszych propozycji serwisów w ofercie naszego sklepu. To, że występuje w tak atrakcyjnej cenie, wynika z faktu iż jesteśmy oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem tej niemieckiej porcelany na Polskę. Mamy ten zaszczyt, aby sprzedawać naprawdę znakomitą jakość. Porcelana jest odporna na uszkodzenia i zarysowania. Jest bardzo trwała, bez żadnych obaw można myć ją w zmywarce, a także podgrzewać w niej potrawy przy pomocy mikrofalówki. Nie zaszkodzi jej więc intensywne działanie wody oraz wysoka temperatura. Nie należy się obawiać również o dekoracje, zostały tak wykonane, aby były zawsze “żywe” i nie ulegały zniszczeniu podczas codziennego użytkowania.