KROSNO Elite - Bola z łyżką 4 litry

EAN: 5900345795454

Ilość sprzedanych: 63

Bola z łyżką 4 litry do ponczu
Producent KROSNO model Elite (dawniej Servo Line)
Piękna szklana waza w zestawie z chochlą
Polska fabryka - huta szkła Krosno

Więcej szczegółów

Producent: Krosno

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
20
opinii

139,00 zł

 

Opis

KROSNO Elite - Bola z łyżką 4 litry

Bola z łyżką o pojemności 4 litry


Szkło polskiego producenta Krosno model Elite (dawniej Servo Line) wyróżnia się delikatnością i nowoczesnym wzornictwem, posiada ono piękną formę i niepowtarzalny kształt. Firma oferuje wysokiej jakości szklane wyroby, które są rozpoznawalne na całym świecie.

Oferowana bola z łyżką 4 l jest doskonałym wyposażeniem do każdej kuchni. To szklane naczynie, które doskonale nadaje się do napojów, a także różnego rodzaju trunków. Zestaw ten robi wrażenie i jest niezwykle praktyczny. Ze względu na tradycyjną formę ozdobne naczynie szklane urzeka swoim wyglądem. Całość prezentuje się doskonale, a dzięki temu przyciąga uwagę i staje się idealną ozdobą na rodzinnym stole.

Bola z łyżką to doskonały pomysł na prezentowanie napojów i trunków. Model ten bez problemu możemy myć w zmywarce. Naczynie to zostało wykonane ze starannością i dbałością o każdy szczegół. Dzięki temu w każdej okazji prezentuje się doskonale i ponadczasowo.Tutaj kupujesz: Bola z łyżką do ponczu o pojemności 4 litry


Można myć w zmywarce.

Producent

Huta Krosno od niemal 100 lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy szkła użytkowego.
Fabryka tworzy swoje wyroby, czerpiąc inspirację z tradycyjnych metod hutniczych i klasycznego wzornictwa naczyń szklanych.

Elegancki charakter naczyń z oferty polskiego producenta, idealnie komponuje się nie tylko z dostojnym, restauracyjnym klimatem, ale także z atmosferą domowych posiłków i przyjęć w gronie rodzinnym.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.