ĆMIELÓW Rococo 0001 - Cukiernica 250 ml

EAN: 5907710008799

Ilość sprzedanych: 138

Cukiernica o pojemności 250 ml
Produkcja polska fabryka ĆMIELÓW model ROCOCO 0001
Biała, niedekorowana porcelana z reliefami
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
23
opinii

42,00 zł

 

Opis

Ćmielów Rococo 0001 - Cukiernica o pojemności 250 ml

Ćmielów - polska fabryka porcelany Premium

Porcelana z Ćmielowa z kolekcji Rococo 0001 od dawna zdobi stoły nie tylko w Polsce. To piękne naczynia charakteryzujące się subtelnym kształtem, wyważonymi proporcjami oraz ponadczasową elegancją. Białe naczynia wchodzące w skład kolekcji zachwycają od pokoleń.

Piękna, pękata cukiernica ozdobiona unikalnym reliefem to prawdziwa ozdoba każdego stołu. Sprawdzi się idealnie w przypadku eleganckich przyjęć, nie mniej doskonale zaprezentuje się na co dzień. Dopasowana pokrywka zakończona finezyjnym uchwytem zapobiegnie przypadkowemu rozsypaniu cukru. 

Prezentowana cukiernica to elegancki detal pozwalający na efektowną aranżację stołu. Pojemne naczynie pozwoli na przechowywanie odpowiedniej ilości cukru. Porcelanowa cukiernica nadaje się doskonale na oryginalny prezent. Można jej używać w zmywarce i mikrofalówce.Tutaj kupujesz na sztuki: Cukiernica o pojemności 250 ml


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.


  

Producent

Fabryka porcelany Ćmielów jest miejscem, w którym od ponad 220 lat produkuje się talerze, filiżanki i inne naczynia porcelanowe w zgodzie z tradycyjnymi metodami. Wiedza, jaką w tym czasie zdobył producent, pozwala na tworzenie wyrobów o wysokiej jakości i trwałości.

Rzemieślnicy pracujący w Ćmielowie, z zachowaniem ogromnej precyzji wytwarzają porcelanę, a doświadczeni artyści ręcznie zdobią każdy element zastawy stołowej.

Każdego dnia zespół składający się z co najmniej 8 specjalistów dba o to, aby produkty trafiające na Państwa stoły, spełniały najwyższe kontrole jakości.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.