LUBIANA Moving - Cukiernica 250 ml

EAN: 5900245170276

Ilość sprzedanych: 114

Cukiernica 250 ml
Produkcja LUBIANA model MOVING
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.6
na podstawie 
27
opinii

32,00 zł

 

Opis

Lubiana Moving - Cukiernica 250 ml

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Cukiernice pozwalają w estetyczny i wygodny sposób podać, a także przechowywać cukier. Jednym z najpopularniejszych materiałów do ich produkcji jest porcelana. Dlatego też w naszym sklepie oferujemy cukiernicę marki Lubiana, która wykonana została z największą dbałością o detale.

Cukiernica 250 ml z kolekcji Moving to nowoczesne podejście do tematyki zastawy stołowej marki Lubiana. Charakteryzuje się ona niebanalnym geometrycznym kształtem, który nie tylko przyciąga uwagę, ale także stanowi jej ozdobę. Delikatnie pofalowany brzeg cukiernicy, przechodzący w kształt kwadratu, sprawdzi się zwłaszcza w nowoczesnych wnętrzach.

Cukiernica wykonywana jest z białej porcelany pokrytej szkliwem w celu nadania jej połysku. Posiada wygodną i estetyczną pokrywkę, a także niezdobioną powierzchnię. Doskonale sprawdzi się nie tylko w domach, ale także kawiarniach czy też restauracjach. Dostępne w naszym sklepie inne produkty z tej serii pozwalają na skompletowanie niezwykle efektownej zastawy stołowej.
Tutaj kupujesz na sztuki : Cukiernica 250 ml
Niedekorowana, biała porcelana


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Największa polska fabryka porcelany Lubiana tworzy naczynia zarówno dla klientów detalicznych, poszukujących talerzy do domowego użytku, jak i przeznaczone do częstego użytkowania w restauracjach i hotelach.

Dzięki prostej formie i modnych liniach porcelany, naczynia Lubiany podnoszą estetykę serwowanych dań.
Naczynia są wysoce funkcjonalne i użytkowe, nadają się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.