LUBIANA Victoria - Naczynie do przystawek - 1/4 koła

EAN: 5900245210354

Ilość sprzedanych: 177

Naczynie do przystawek ¼ koła
Produkcja LUBIANA model VICTORIA
Biała niedekorowana porcelana - nowoczesny kształt
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.7
na podstawie 
23
opinii

20,00 zł

 

Opis

LUBIANA Victoria - Naczynie do przystawek - 1/4 koła

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Victoria jest jedną z najbardziej cenionych serii polskiego producenta porcelany. Prosty design pozwala na dopasowanie naczyń do różnego typu aranżacji i okazji. Biała, wykończona na wysoki połysk porcelana niedekorowana, znalazła swoich miłośników zarówno w branży HoReCa, jak i wśród klientów prywatnych, poszukujących rozwiązań do własnego domu.

Naczynie do przystawek ¼ koła to propozycja stworzona z myślą o miłośnikach domowych przyjęć, nowoczesnej kuchni i kreatywnych metod serwowania potraw. Kwadratowe, niewielkie naczynie porcelanowe stanowić może zarówno pojedynczy element zastawy stołowej, jak i jedną z 2, 3, czy 4 części całej kompozycji - ogranicza nas tylko wyobraźnia!
Biała porcelana wykończona na wysoki połysk, została uformowana w taki sposób, aby służyć mogła jako naczynie do przystawek, dipów, czy przekąsek. Kwadratowa forma pozwoli na dopasowanie do nowoczesnego wnętrza i eleganckiego wystroju podczas uroczystości.

Ze względu na swój elegancki charakter i możliwości zastosowania, jest to produkt przeznaczony dla wyższego segmentu klientów, branży HoReCa i miłośników kulinarnych doznań. Wysoka funkcjonalność, wynikająca z możliwości mycia naczynia do przystawek w zmywarce i używania w mikrofalówce, znacząco podnosi przyjemność płynącą z posiadania tej porcelany.

Tutaj kupujesz na sztuki: 1 x Naczynie do przystawek (1/4 koła)
Biała porcelana, niedekorowana. Nowoczesny kształt


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Lubiana jest polską fabryką, specjalizującą się w produkcji naczyń i serwisów porcelanowych z wysokiej jakości surowców. Dzięki odpowiednim metodom obróbki, szkliwienie, biel porcelany i zdobienia nie niszczeją z czasem. Talerze i naczynia są trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Lubiana z myślą o wszystkich swoich klientach, wprowadza nowoczesne kolekcje do swojego asortymentu. Znajdziecie Państwo w ofercie zarówno propozycje dostojne, klasyczne jak i minimalistyczne.
Wysoka estetyka produktów stanowi wspaniałą ozdobę każdego stołu w kuchni bądź domowej jadalni.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.