CHODZIEŻ Akcent Biały C000 - Filiżanka 450 ml +spodek

EAN: 5907710091692

Ilość sprzedanych: 232

Duża Filiżanka ze spodkiem - pojemność 450 ml.
Fabryka Chodzież model Akcent Biały C000
Biała, niedekorowana  |  Nowoczesny kwadratowy kształt
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.4
na podstawie 
14
opinii

40,00 zł

 

Opis

Chodzież Akcent Biały C000 - Duża Filiżanka o pojemności 450 ml ze spodkiem

Chodzież - polska, markowa porcelana

Wersja porcelany do kawy lub herbaty Akcent Biały C000 (dawniej 0001) z firmy Chodzież wyróżnia się niebanalnym połączeniem krągłości i linii prostych, co widoczne jest zwłaszcza w projekcie tej pojemnej filiżanki.
Wyglądem nie różni się od reszty elementów z tej serii, przykuwa uwagę swoim charakterystycznym uszkiem. Trwale i wykwintnie podkreśla uroczysty charakter posiłku, choć bez wahania można jej użyć także do podawania zwykłej codziennej porcji kawy.

Okrągła filiżanka na kwadratowym spodku nie traci niczego ze swojej użytecznej funkcji, za to wygląda okazale w towarzystwie deserowych nakryć i szkła. Czysta biel porcelany sprawia, że każdy kolorystyczny dodatek może w odmienny sposób podkreślić elegancki charakter zastawy.

Zakup filiżanek na sztuki to najlepsza opcja w przypadku ich codziennego użytku, choć w ten sposób można również skompletować mniejszą zastawę do towarzyskich spotkań przy kawie.
Nie należy obawiać się mycia w zmywarce i umieszczania naczyń w kuchence mikrofalowej.


Tutaj kupujesz : 1 Duża filiżanka 450ml + 1 spodek Chodzież Akcent Biały (C000)

Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Producent

Specjalnością polskiej fabryki porcelany Chodzież są klasyczne naczynia porcelanowe, o tradycyjnym kształcie i dekoracjach.

Elegancja i wyrafinowanie wyrobów, są doceniane przez wielu naszych klientów jako bardzo popularna i użytkowa porcelana. Wyroby tej fabryki są znane nie tylko w kraju, ale na całym rynku europejskim ze swojej wysokiej jakości wykonania.

Firma, podążając za oczekiwaniami młodszego pokolenia, tworzy także kolekcje o nowoczesnej kwadratowej formie i bardziej minimalistycznym charakterze.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.