ĆMIELÓW Rococo 0001 - Bulionówka 330 ml

EAN: 5907710034088

Ilość sprzedanych: 553

Bulionówka o pojemności 330 ml
Produkcja polska fabryka ĆMIELÓW model ROCOCO 0001
Biała, niedekorowana porcelana z reliefami
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Ćmielów

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.7
na podstawie 
26
opinii

33,00 zł

 

Opis

Ćmielów Rococo 0001 - Bulionówka o pojemności 330 ml

Ćmielów - polska fabryka porcelany Premium

Ćmielów Rococo 0001 to piękna, klasyczna porcelana spełniająca oczekiwania wymagającej klienteli. Białe naczynia o cienkich ściankach zdobione są subtelnymi ornamentami. Wyważone proporcje oraz łagodne linie poszczególnych elementów kolekcji zachwycają swoją lekkością.

Piękna, okrągła bulionówka o pojemności 330 ml wyposażona została w dwa wyprofilowane uszka pozwalające na jej wygodne uniesienie. Unikalny wzór zdobiący bulionówkę pozwoli na celebrowanie każdego posiłku, niezależnie od okazji. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych talerzy na zupę.

Prezentowana pojemna bulionówka została wykonana z białej, wytrzymałej porcelany dekorowanej delikatnym ornamentem. To niewielkie naczynie stanowić może prawdziwą ozdobę każdego stołu i to nie tylko od święta. Można ją myć w zmywarce, a także używać w kuchence mikrofalowej.Tutaj kupujesz na sztuki: Bulionówka o pojemności 330 ml


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.


  

Producent

Polska fabryka porcelany Ćmielów od wielu lat produkuje swoje wyroby w zgodzie z tradycyjnymi metodami. Zdobienia na porcelanie dekorowanej wykonywane są ręcznie, przez doświadczonych artystów. Dzięki temu naczynia zaskakują precyzją wykonania i trwałością naniesionych malunków.

Producent, widząc ogromną przewagę tradycyjnych metod stawia na pracę doświadczonych rzemieślników i zespołu fachowców. Porcelana dekorowana najwyższej jakości zdobi stoły i podnosi walory estetyczne serwowanych specjałów.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.