LUBIANA Gourmet - 12 Talerzy obiadowych kwadratowych 28 cm

EAN: 5900245223217

Ilość sprzedanych: 71

12 Talerzy obiadowych kwadratowych - 28 cm
Produkcja LUBIANA model GOURMET
Biała, niedekorowana porcelana
Nadaje się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Lubiana

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.5
na podstawie 
27
opinii

456,00 zł

 

Opis

LUBIANA GOURMET - 12 x Talerz obiadowy kwadratowy 28 cm

Lubiana - największa polska fabryka porcelany, wysoka jakość

Białe talerze LUBIANA Gourmet w stylu modern to doskonały przykład inwencji projektantów kaszubskiej manufaktury. Faliste ranty dzielonych na trzy części talerzy do drugiego dania kontrastują z geometryczną formą zastawy. Rozwiązanie znane w branży HORECA można dziś zastosować także w domowym zaciszu. Estetyczne i ergonomiczne naczynia Gourmet potrafią zastąpić kilka innych naczyń. Jak to możliwe?

Duży komplet talerzy obiadowych z wewnętrznymi liniami znakomicie nadaje się do serwowania gotowych porcji, dlatego nie trzeba do niego dobierać półmisków, misek i salaterek. Wszystko, czego potrzeba do obiadu, zmieści się na dużym talerzu. To wygodna i jednocześnie elegancka opcja, możliwa także do zastosowania na co dzień przy kuchennym stole.

Nieregularne linie, wypukłości, duży rozmiar - czy talerz obiadowy Gourmet nadaje się do mycia w zmywarce? Jest to możliwe dzięki sprawdzonym patentom na solidną porcelanę. Bez najmniejszych obaw możesz włożyć go tam z innymi naczyniami, jeśli tylko posiadasz odpowiednio duża urządzenie. 

Tutaj kupujesz na sztuki : 12 Talerzy obiadowych kwadratowych o średnicy 28 cm

Niedekorowana - Biała porcelana


Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Największa polska fabryka porcelany Lubiana tworzy naczynia zarówno dla klientów detalicznych, poszukujących talerzy do domowego użytku, jak i przeznaczone do częstego użytkowania w restauracjach i hotelach.

Dzięki prostej formie i modnych liniach porcelany, naczynia Lubiany podnoszą estetykę serwowanych dań.
Naczynia są wysoce funkcjonalne i użytkowe, nadają się do mycia w zmywarce i używania w kuchenkach mikrofalowych.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.