CHODZIEŻ Akcent Biały C000 - 6 Filiżanek 450 ml ze spodkami

EAN: 5907710091692

Ilość sprzedanych: 58

6 dużych filiżanek ze spodkami - pojemność 450 ml
Fabryka Chodzież model Akcent Biały C000
Białe, niedekorowane  |  Nowoczesny kwadratowy kształt
Nadają się do zmywarki i mikrofalówki

Więcej szczegółów

Producent: Chodzież

Podziel się ze znajomymi

Ocena produktu:
4.7
na podstawie 
24
opinii

240,00 zł

 

Opis

Chodzież Akcent Biały C000 - 6 Dużych Filiżanek o pojemności 450 ml ze spodkami

Chodzież - polska, markowa porcelana

W skład serii Akcent Biały o symbolu C000 (dawniej 0001) wchodzą również tradycyjne elementy serwisu kawowego.
Widoczne w nich oryginalne połączenie geometrii z tradycyjnymi zaokrągleniami pozwala na wykorzystanie ich w tradycyjnej i minimalistycznej aranżacji.
Nowoczesne duże filiżanki w modnym stylu dodadzą uroku popołudniowej kawie w miłym towarzystwie, a z drugiej strony zachwycą podczas uroczystego przyjęcia.

Zestaw pojemnych filiżanek ze spodkami to propozycja dla kawiarni i pubów, jednak coraz częściej zainteresowanie takimi propozycjami wyrażają również klienci indywidualni.
Wersja dla 6 osób pozwoli być przygotowanym na każdą ilość gości, przed którymi w każdej chwili może stanąć pojemna filiżanka z eleganckiej porcelany, wypełniona pysznym cappuccino.

Zarówno filiżanki, jak i spodki nadają się do częstego mycia zmywarkach. Wykonane z wytrzymałej porcelany, nie powinny się wyszczerbić, ukruszyć ani zarysować nawet w towarzystwie innych naczyń.
Dzięki temu ten powiększony komplet deserowych naczyń jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.


Tutaj kupujesz : 6 Dużych Filiżanek o pojemności 450 ml + 6 spodków Chodzież Akcent Biały (C000)

Porcelana nadaje się do zmywarki i mikrofalówki.

Producent

Chodzież to polska fabryka porcelany z ponad 160-letnim doświadczeniem w produkcji naczyń i serwisów porcelanowych. Poszanowanie dla tradycji widoczne jest między innymi w klasycznym wzornictwie i eleganckim charakterze porcelany.

Naczynia, jakie znaleźć możecie Państwo w ofercie polskiego producenta, goszczą w wielu wykwintnych restauracjach, podnosząc estetykę serwowanych dań.
Dzięki nowoczesnym technologiom produkcyjnym, większość z asortymentu nadaje się do mycia w zmywarkach, co jednocześnie podnosi ich walory użytkowe.

Inni klienci kupili również:

Dokładamy wszelkich starań aby przedmioty nie potłukły się podczas transportu. Nasi pracownicy zawsze sprawdzają zakupy przed wysyłką, a każda paczka jest odpowiednio zabezpieczona.

Wszystkie paczki są dodatkowo ubezpieczone – GWARANTUJEMY, że towar dotrze nienaruszony. W innym przypadku dosyłamy uszkodzone elementy.